Darmowa dostawa od 100 zł
Zwrot towaru do 14 dni
Darmowa dostawa od 249,99 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

O mnie

Nazywam się Aleksandra Kosieradzka i pod marką OlaTuli.pl wprowadzam na rynek kolekcje Sweet Dreams oraz Mikos.Razem z rodzicami mojego męża zaprojektowaliśmy najważniejsze artykuły dzianinowe dla najmłodszych dzieci - m.in. kocyki, otulacze i rożki - piękne, delikatne i wykonane z najlepszej przędzy.

Chętnie podzielę się z Tobą swoją historią. Zapraszam!

Jak większość z Was – jestem mamą. Pierwszy raz zostałam nią w 2015 roku, kiedy to urodziłam naszą księżniczkę Kalinę. Rola mamy okazała się dla mnie największym życiowym wyzwaniem, ale też największym spełnieniem.

Pamiętam, jak marzyłam wtedy o tym, by utulić córeczkę miękko i bezpiecznie. Na szczęście dzięki rodzinie męża nie było to trudne…

Otóż już pierwszej wspólnej zimy poprosiłam mamę (i tatę) mojego męża o wydzierganie koca do wózka dla małej. Teściowie od 30 lat prowadzą firmę dziewiarską, więc mieli już ogrom doświadczenia, ale kocyków nigdy nie szyli. No ale pierwszej wnuczce się nie odmawia... Żeby nie dokładać im stresu, zaprojektowałam koc. Dzięki temu szybko dostałam od nich przepiękny pled w warkocze podszyty cieplutkim pluszem. Po prostu ideał, stworzony z miłości i wiedzy, z najlepszych możliwych materiałów.

To wtedy poczułam, że nie mogę zatrzymywać tego tylko dla siebie i…

chcę dawać rodzicom, młodym mamom i ich skarbom to samo szczęście zaplecione w kocyk, które otrzymała moja mała córeczka.

Marzenia jednak poszły na chwilę w odstawkę, bo dla mnie dobro i komfort dziecka są zawsze na pierwszym miejscu, a ku wielkiej radości zaszłam w drugą wywalczoną ciążę. Teraz, gdy Misia stała się rezolutną dwulatką, mogłam do nich wrócić.

Przez te lata miałam czas, by przemyśleć, co chcę zrobić, omówić dokładnie ten temat z rodzicami, a oni z radością przystali na mój pomysł.

Postanowiłam unowocześnić ich kolekcję i osobiście testować produkty - tak powstały dwie wspaniałe kolekcje Sweet Dreams i Mikos.

 

OlaTuli.pl powstaje dzięki mojej rodzinie:

·         moim ukochanym córkom, które są największą motywacją w moim życiu!

·         moim teściom, którzy dzielą się ze mną doświadczeniem, organizują dostawy najlepszych materiałów, dbają o jakość

·         ale też dzięki marzeniu, aby móc wspierać młode mamy zapewniając ich maleństwom dobro i komfort już od pierwszych chwil

bo przede wszystkim OlaTuli.pl to – kto wie? – być może pierwsze wspomnienie Twojego dziecka.

 

Wiem, że dla Ciebie, tak jak dla mnie dobro i komfort dziecka są najważniejsze. Jestem przekonana, że to miejsce, którego szukasz.

 

Zapraszam – rozgość się!

 

pixel