Darmowa dostawa od 100 zł
Zwrot towaru do 14 dni
Darmowa dostawa od 249,99 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

ROŻKI NIEMOWLĘCE

( ilość produktów: 56 )

Rożki niemowlęce

Rożki niemowlęce to wyjątkowe usprawnienie dla rodziców w pierwszych tygodniach życia maluszków. Zapewniają pewniejsze i bezpieczniejsze trzymanie dziecka. Sprawują się jako rożki do karmienia piersią. Każda wyprawka dla noworodka powinna być uzupełniona o becik dla dziecka.

Rożki niemowlęce mają za zadanie zapewnić noworodkowi poczucie bezpieczeństwa poprzez dokładne otulenie dzidziusia podczas snu. Dzięki ciasnemu opatuleniu przypominają czas spędzony w brzuchu mamy.

Rożki niemowlęce wiązane zostały wykonane od strony wewnętrznej z delikatnej 100% bawełny. Strona zewnętrzna rożka dla dziecka została wydziergana z przędzy bawełnianoakrylowej. Wewnątrz becik niemowlęcy wiązany wypełniony został lekką antyalergiczną włókniną, która zapewnia przytulne ciepło i komfort.

Zależało nam, aby stworzyć rożki niemowlęce, które posłużą maleństwom jak najdłużej i nie staną się bezużyteczne. Zgodnie z nurtem zero waste – nie jest nam bliskie stosowanie rozwiązań jednorazowych. Dlatego też troczki, którymi przymocowany jest sznurek do obwiązania rożka dla dziecka, przyszyliśmy bardzo delikatnie. Wystarczy je odpruć, a bawełniany rożek dla dziecka zamieni się w śliczną dwustronną i ciepłą kołderkę. Dzięki temu posłuży Twojemu dziecku jeszcze długi czas!

Rożki niemowlęce Sweet Dreams charakteryzują się oryginalnym wykończeniem strony zewnętrznej. Dziergany z włóczki rożek jest wyjątkowo urokliwy i elegancki. Sprawdzi się jako becik do chrztu. Świetnie nada się na pierwszy szczególny prezent z okazji urodzenia dziecka.

Bawełniane rożki niemowlęce Sweet Dreams zostały wykonane z niezwykłą starannością przez polskiego producenta z wysokiej jakości, atestowanych materiałów.

pixel