Darmowa dostawa od 100 zł
Zwrot towaru do 14 dni
Darmowa dostawa od 249,99 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

PRZYTULANKI

( ilość produktów: 20 )

Przytulanki kocyki

Pierwsza przytulanka dla maluszka to wyjątkowo emocjonalny prezent. Warto, by był wysokiej jakości. Taka jest przytulanka królik z serii Sweet Dreams.

Maluszki już od pierwszych dni szukają czegoś do przytulenia. Klasyczne maskotki mogą być dla nich zbyt trudne do złapania, dlatego faworyzują często np. pieluszki tetrowe.

Z myślą o najmłodszych zaprojektowaliśmy tę dwustronną przytulankę kocyk z długimi uszami, które można łapać, przytulać i wiązać w supełek.

Chyba już widzisz, jakie znaczenie może mieć ten niepozorny pluszaczek w rozwoju dziecka. Nie tylko sensorycznym, ale też emocjonalnym, bo zapewnia poczucie bezpieczeństwa. Dzięki oczkom i buźce maleństwo szybko nawiąże z nim więź, być może nawet taką na lata!


Musisz wiedzieć, że użyte materiały są nie tylko delikatne w dotyku, ale przede wszystkim bezpieczne dla wrażliwej skóry nowo narodzonego bobasa.

Króliczki nie mają twardych elementów i szyte są ręcznie.

Dzięki temu unikamy niedoskonałości i niedociągnięć, które mogą stwarzać potencjalne niebezpieczeństwo. Każdy pluszak jest unikalny tak jak Twój skarb! Kupując przytulankę kocyk Sweet Dreams, masz więc pewność najwyższej jakości pod każdym względem.

Produkt został wykonany z niezwykłą starannością przez polskiego producenta z wysokiej jakości, atestowanych materiałów.

pixel